- BİZİ TAKİP ET @İSTASYONGİYİM KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİYLE! BİZİ TAKİP ET @İSTASYONGİYİM KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİYLE! BİZİ TAKİP ET @İSTASYONGİYİM KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİYLE!

www.istasyongiyim.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi ürün alıcının eline ulaştıktan sonra 3 gündür. Değişim işlemlerinde kargo ücretleri tarafınıza aittir. Kargo ücreti tarafınızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo ile yapılması gerekmektedir. Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir. Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için istediğiniz ürünlerin stokları tükenmeden iletişime geçebilirsiniz. 
İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir. Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak size yansıtılacaktır. 

 

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. 

*ABİYE, AKSESUAR ve OUTLET GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM BULUNMAMAKTADIR.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR