- BİZİ TAKİP ET @İSTASYONGİYİM KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİYLE! BİZİ TAKİP ET @İSTASYONGİYİM KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİYLE! BİZİ TAKİP ET @İSTASYONGİYİM KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİYLE!

Hakkımızda

 

İstasyon Giyim yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. İstasyongiyim.com ve İstasyon Giyim  perakende mağazası ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan 100 Binden fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. 


Mutlu Müşteri Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden İstasyon Giyim, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. İsyasyongiyim.com, mağaza kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur. 


Kalite Garantisi İstasyongiyim.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 


Güvenli Alışveriş İstasyongiyim.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. İstasyongiyim.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 


İstasyongiyim.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme,Hızlı Destek, 6 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR